Düğün Dernek 2 Full Sinema çekimi izle

0
4388

Düğün Dernek 2  Full  Sinema çekimi izle

Düğün Dernek filminden bahsettiğimiz zaman herkesin aklına bir çok komik sahne gelecektir. Hele helede filmde yer alan karakterlerin tuhaf tipleri ve yöresel lehçeleri filme apayrı bir hava katıyor. Böylesine harika bir film olmasının bir çok nedeni var. İzleyicileri de birinci filmden aldıkları zevkin iki katını ikinci filmden alacaklardır. Selçuk Aydemir ilk defa İşler Güçler dizisiyle adından söz ettirmeye başlamıştır. Düğün Dernek 2 izle için sayfamızdan faydalanabilirsiniz.
Bu dizide oluşturduğu tiplemeler ve senaryoyla farklı bir bakış açısı getirmiştir Türkiye’ye. Ardından çıkardığı “Çalgı Çengi” filmiyle artık aranan ve bir o kadar da itibar gören bir yönetmen ve senarist konumuna kavuşmuştur. Başarısı yalnızca kendisine bağlı değildir. Oyuncu kadrosu onun başarısının altında yatan en büyük gerçektir. Genellikle hep baş rolde oynattığı Ahmet Kural ve Murat Cemcir Türkiye’nin gülen yüzleri olmuştur. Onlar ki Kardeş Payı dizisiyle dizi sektörünün en iyi komedi oyuncuları olarak tarihe kazınmıştır.
Şimdilerde ise “Düğün Dernek 2” filmi için çalışmalar içerisine girmişlerdir. Birinci filmde sağladıkları konsepti ikinci filmde de sağlamaya çalışmışlardır. Selçuk Aydemir yepyeni bir senaryoyla ekibi bir araya getirmiştir. Birinci filmde Tüpçü Fikret ve Çetin’le final olmayan bir bitiş yapmıştır. Son sahne ikinci filmin bir ışığıydı. Tarık evlenip gitmişti fakat Letonya’ya değil İstanbul’a yerleşmişlerdi. peki bundan sonra bizi hangi düğün dernek bir araya getirecek merakla bekliyoruz. Yapımcılığını Necati Akpınar’ın yürüteceği harika bir komedi sizlerle olacak. Filmde rol alan oyuncu kadrosunda ise Rasim Öztekin , Ahmet Kural , Murat Cemcir , Roberto Carlos ve Devrim Yakut gibi yetenekli isimler rol alacak. Roberto Carlos’un projeye dahil edilmesi futbol severlerin de çok ilgisini çekecek gibi görünüyor. 04 Aralık 2015 tarihide şu anlık yayım tarihi gibi görünüyor. Düğün Dernek 2 filmini full hd veya 720p seçenekleriyle sitemizden HD olarak
izleyebilirsiniz. Düğün Dernek 2 yapımını ayrıca full izlemek isteyen izleyiciler için Düğün Dernek 2 hd izle bölümünden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Düğün Dernek 2 full izlerken bir problemle karşılaşırsanız veya düşüncelerinizi bildirmek için
aşağıda bulunan yorum yap yerinden bizlere yorum yapabilirsiniz.
Korsan izleyeceğinize gidin sinemada izleyin.Emeğe saygı. (Sadece Hit amaçlı paylaşımdır.)

CEVAP VER

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.